Z całą pewnością projektant wnętrz w Warszawie dokonując aranżacji piwnicy ma ciężki orzech do zgryzienia. Niewątpliwie w piwnicy jest ogromny potencjał, i warto go pomysłowo wykorzystać.

Jak zagospodarować piwnicę?

To co powinno Ci przyświecać w tym, aby odnaleźć fajny pomysł na piwnicę, to jak można ją urządzić funkcjonalnie i z pomysłem. Gdy będziesz mieć odrobinę wyobraźni ten pokój stanie się centrum rozrywki lub po prostu pomoże z organizacją w domu. Piwnica pomoże Ci pozbyć się na przykład dodatkowych szaf z sypialni bądź nieużywanych sprzętów AGD, które zabierają przestrzeń w łazience. Pamiętaj również, że ważną rolę w aranżacji piwnicy ogrywa projekt domu. Ciężko ukryć, że odpowiedni plan uwzględnia wielkość pomieszczenia w piwnicy oraz panujące w nim warunki. Ważne jest również to aby piwnica była zagospodarowana zgodnie z panującymi trendami. Jednakże wybierając profesjonalnego projektanta wnętrz będziesz pewny że salon w piwnicy będzie idealnie zaaranżowany.

Jakie style we wnętrzarstwie są modne?

Style w urządzaniu wnętrz w 2022 roku są wyjątkowo zróżnicowane. Po pierwsze można zauważyć, modę na styl prosty a także fascynację środowiskiem naturalnym, z drugiej zaś strony widoczny jest trenda na oryginalne eksplozje kolorów i kształtów. A także w tym roku powróciła do nas moda z lat 80. Obserwujemy też u projektantów fascynację Azją. Aranżacje wnętrz, zwłaszcza pokojów do spania w bieżącym roku, są oparte na miękkich tapicerkach oraz przyjemnych dla dłoni tekstyliach. Królem tkanin welur, który nie dość, że jest miękki, to jeszcze wspaniale odbija światło, przez co jest to idealny materiał do klasycznych wnętrz.