Co jest modne?

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym początku, jeśli stawiamy dom lub planujemy remont. Ponieważ trendy nieustannie się zmieniają, należy położyć nacisk na kilka najbardziej kluczowych kwestii, o jakich trzeba pamiętać podczas wyboru wyposażenia łazienkowego.

Jakie kolory będą dla Ciebie odpowiednie?

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i stylistyka. Ostatnio niezwykle modne stały się jednolite, ciemne barwy. Na pewno będą odpowiadać one za świetny klimat łazienki w połączeniu z kolorowymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności. Zobacz co znajdziesz w ofercie specjalistycznego sklepu: http://www.interkeram.pl/

Czy warto inwestować w drogie krany i baterie?

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna będzie odpowiednia armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania domowników. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na zakup, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest nie do przecenienia.

Wybrać wannę czy prysznic?

Baterie to jednak nie wszystko. Istotne będzie również wybranie odpowiedniej wanny, o ile przestrzeń nam na to pozwala. Aktualnie największą sławą cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku łazienki.